Milicz

Milicz to ciekawe, niewielkie miasto, leżące na północy Dolnego Śląska, nad rzeką Barycz, przy głównej trasie nr 5 z Wrocławia do Poznania. Milicz leży wśród słynnych już Stawów Milickich w magicznej Dolinie Baryczy, które wzięły nazwę właśnie od tego miasta. To największy w Europie zespół stawów hodowlanych, istniejących tutaj już od średniowiecza. W Miliczu i całej Dolinie Baryczy od kilkunastu już lat co roku organizowana jest impreza Dni Karpia.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.