Pałac w Miliczu

Niezwykle bogaty niegdyś pałac w Miliczu skrywał wiele skarbów i dzieł, ale jego prawdziwą perłą była Maria von Maltzan, przyrodniczka, która zbuntowała się przeciw III Rzeszy. W zabytkowym parku milickim, obok ruin zamku, stoi piękny, klasycystyczny pałac Maltzanów z XVIII wieku, w którym co prawda mieści się dziś Technikum Leśne, ale budowla jest dostępna dla turystów i oferuje też ciekawe obejście. Przed pałacem natomiast, nad sztucznym kanałem wodnym spotkasz kolorową figurę karpia - jeden z kilkudziesięciu elementów Kolorowego Szlaku Karpia w Dolinie Baryczy.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.