Alpaki w Ceglanym Domu

Głaskałeś kiedyś alpakę? Być może tak, bo coraz popularniejsze są to zwierzęta w Polsce i nie ma w tym nic dziwnego, one są cudowne. Jeśli nie miałeś okazji, to polecam gorąco. Ja, kiedy raz pogłaskałam, to nie chciałam przestać. Mają bowiem tak miękką, grubą i przyjemną sierść, że to sama radość się w niej zagłębić. A do tego wyglądają słodko i nawet słuchają poleceń jeśli z nimi popracować. Można też wyprowadzać je na spacer na smyczy, jak pieski.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.