Dolina Baryczy

Dolina Baryczy to sposób na miejskie bolączki. Żyjesz w dużym mieście i przytłacza Cię beton? Myślisz, że tak być musi, że dzika przyroda i spacery na łonie natury to tylko w odległych rejonach Podlasia albo w Bieszczadach? Nic bardziej mylnego! Poznaj magiczny świat położony niecałą godzinę jazdy na północ od Wrocławia! Dolina Baryczy to właśnie taki magiczny świat, przepiękny i przy tym spokojny zakątek Polski, leżący na pograniczu Wielkopolski i Dolnego Śląska, w obrębie dwóch kotlin - Milickiej i Żmigrodzkiej.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.