Trasy Enduro Srebrna Góra

Trasy Enduro Srebrna Góra zapraszają na prawdziwą przygodę z rowerem w roli głównej! Dzięki zapaleńcowi - Markowi Janikowskiemu, który swego czasu był wójtem Srebrnej Góry, w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej powstał cały system Singletrack Glacensis. To największa sieć leśnych tras rowerowych w Polsce. Ba! Nigdzie indziej w Europie nie znajdziesz tak dużego systemu singletracków! Oficjalne otwarcie tras enduro nastąpiło tu w maju 2019 roku. My przejechaliśmy 3 trasy i nie powiem, zmęczyliśmy się!
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.