Sery Lutomierskie

Jest na Dolnym Śląsku maleńki Lutomierz, u wlotu do Kotliny Kłodzkiej, a w nim  prym wiodą od kilku już lat Sery Lutomierskie z Gór Sowich - lokalny produkt, który pochodzi z tej ziemi i ją sławi. Serowarnia Pani Malwiny i jej przemiłej Mamy - Pani Stanisławy, stała się już sławna w szerokiej okolicy, bo nie tylko można tutaj kupić wyborne sery, ale też wziąć udział w ciekawych warsztatach robienia sera, zasmakować innych, nie tylko mlecznych wyrobów rąk własnych gospodarzy oraz bywać na Targach Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika, które się tutaj każdego miesiąca odbywają, a na których różni wystawcy prezentują swe lokalne produkty i wyroby.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.