Park Centralny w Świdnicy

Park Centralny w Świdnicy to bardzo ładnie utrzymana zielona przestrzeń miasta, która zachęca do spacerów. Park położony jest w obrębie ulic: Śląskiej, Pionierów, Lipowej oraz Placu Ludowego, nieco na południe od Starego Miasta Świdnicy. W ostatnich latach Park Centralny został gruntownie zrewitalizowany, dzięki czemu naprawdę cieszy oko i stwarza możliwość spędzenia przyjemnych chwil na łonie natury. Nie tylko jest tutaj bardzo ładnie, ale i bezpiecznie, bo teren parku jest monitorowany, a także niezwykle efektownie podświetlony wieczorami.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.