Wieża Ratuszowa w Świdnicy

Wieża Ratuszowa w Świdnicy to obecnie świetny punkt widokowy na cudne miasto i malowniczą okolicę. Dostępny dla turystów, przyciąga ich jak magnes. Znajdziesz tutaj aż dwa tarasy widokowe, na niższy, zabudowany można wjechać windą, jest więc dostępny dla wózków. Ten wyższy znajduje się na wysokości niespełna 40 metrów i trzeba na niego podejść jeszcze 2 piętra schodami. Tutaj wychodzi się na otwartą przestrzeń i tarasem można obejść wieżę dookoła, podziwiając niczym nie zmąconą panoramę, z katedrą, Górą Ślężą, Śnieżką czy wieżą Sky Tower we Wrocławiu.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.