Papugarnia w Opolu

Papugarnia w Opolu to jedna z nowszych atrakcji miasta, bo działa od 2020 roku. Jeśli lubisz ptaki, a szczególnie kolorowe i krzykliwe papugi, koniecznie powinieneś odwiedzić to miejsce, przenoszące do egzotycznego świata barwnych papug. W środku jest bardzo ciekawie, nie byliśmy wcześniej w atrakcji tego typu, więc nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać. My byliśmy zainteresowani papugami, a one nami :) Kilkadziesiąt papug fruwa swobodnie po całym wnętrzu, prawie każda papuga jest inna, są różnych rozmiarów, mają przeróżne barwy i swoje imiona. Żyją w zgodzie, są oswojone, chętnie siadają na dłoni czy ramieniu, nie pytając nawet o zgodę :) My byliśmy zainteresowani papugami, a one nami :) Z założenia one są bardzo ciekawskie, więc lepiej ściągnąć wszystko co cenne, kolczyki, spinki itp.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.