Pałac w Żyrowej

Pałac w Żyrowej to przepiękna, barokowa budowla znajdująca się nieco na zachód od Góry Św. Anny. To największy pałac na Opolszczyźnie, który od kilku już lat przechodzi kapitalny remont. Obiekt, mimo prac renowacyjnych, robi ogromne i pozytywne wrażenie. To piękna i okazała budowla, dość powiedzieć, że wymieniono tutaj 350 okien, 120 bram i drzwi, a dachówkę na remont dachu przywiozło tu ponad 20 tirów! Niestety jeszcze długa droga przed prywatnym właścicielem, który chce tutaj urządzić hotel, ale również udostępnić dla turystów, podobnie jak otaczający pałac park. Obecnie pałacu jeszcze nie można zwiedzać!
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.