Pałac w Pławniowicach

Pałac Ballestremów w Pławniowicach zachwyca swą architekturą i niecodziennym stylem. Piękna, czerwona cegła i spadzisty, grafitowy dach przyozdobiony licznymi wieżyczkami to znaki charakterystyczne tutejszego pałacu. Wnętrza tej ślicznej, unikalnej budowli można zwiedzać, choć tylko przez parę godzin tygodniowo, także sprawdź aktualne informacje na stronie podanej poniżej, zanim się tutaj wybierzesz. Pałac otacza niewielki, ale za to zadbany park, do którego wstęp, jak i do wnętrz, jest płatny.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.