Kopalnia Złota w Złotym Stoku

Kopalnia Złota w Złotym Stoku to jedna z najpopularniejszych atrakcji w Polsce! Na terenie dawnej kopalni powstało Muzeum, dzięki czemu ten niecodzienny obiekt jest dostępny dla turystów. Poznasz tu niełatwe realia wydobywania tego cennego kruszcu, ale przy okazji świetnie się zabawisz, bowiem zwiedzanie kompleksu jest bardzo przyjazne dla dzieci i dorosłych, z dużą dawką humoru. Takie zwiedzanie to ja lubię! Koniecznie zajrzyj tutaj i Ty i przekonaj się, że podróż do podziemnego świata Kopalni Złota to sama przyjemność :) 
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.