Jezioro Pogoria

Pod nazwą Pogoria kryje się zespół malowniczych zbiorników wodnych w Dąbrowie Górniczej, rozlewających się w jej północnej części. To idealne miejsce na rodzinną rekreację na łonie natury. Jeziora Pogoria to zalane wyrobiska piasku wydobywanego dla okolicznych kopalń węgla. Dziś stanowią obszar chronionego krajobrazu, gdyż są cenne przyrodniczo, ale ponadto jest to wspaniały obszar rodzinnej aktywności wśród przyrody i zarazem jedna z ciekawszych zielonych atrakcji Górnego Śląska. 
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.