Moszna

Moszna to niewielka miejscowość położona w województwie opolskim, około 30 kilometrów od Opola. Choć jest niewielka, to znana jest turystom w całej Polsce. A to za sprawą cudnej budowli, jaka tutaj stoi i wzbudza spore emocje. To piękny pałac przypominający bajkowy zamek rodem z Disneya. To perełka nie tylko Opolszczyzny, ale całego kraju, chętnie odwiedzana również przez zagranicznych gości. Łatwo tu dojechać autostradą A4, a dalej trasą nr 409 prowadzącą z Krapkowic w kierunku Prudnika.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.