Zoo w Chorzowie

Zoo w Chorzowie to jedna z najpopularniejszych atrakcji miasta, ale i całej aglomeracji śląskiej. To całkiem spory ogród zoologiczny, w którym zobaczysz aż 3 tysiące zwierząt z około 300 gatunków! To nie tylko fantastyczna okazja, by zobaczyć dzikie zwierzęta, jakich w codziennym życiu nie masz szans podejrzeć, ale też wykreować właściwą postawę wobec życia na naszej planecie, a także kupując bilet wesprzeć nie tylko zakupienie pokarmu dla tych zwierząt, ale też pomóc prowadzić cenne badania w celu ratowania zagrożonych gatunków!
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.