Zoo Łódź z Orientarium

Zoo w Łodzi z cudnym i nowoczesnym Orientarium czyli Miejski Ogród Zoologiczny jest jednym z kilkunastu istniejących w Polsce ogrodów zoologicznych. Łódzkie Zoo, choć nie należy do największych obiektów tego typu, to zdecydowanie jest bardzo ciekawe i warte odwiedzenia. Zoo w Łodzi znajduje się niemal w centrum miasta, nieco na zachód od ulicy Piotrkowskiej. Pod samo Zoo podjedziesz samochodem, bo parking (płatny) znajduje się przy wejściu do ogrodu zoologicznego. Zobaczysz tu wiele najciekawszych gatunków zwierząt z całego świata, dzikie koty, słonie, żyrafy, zebry, niedźwiedzie, małe ssaki, ptaki drapieżne, akwarium, motylarnię i inne ciekawe okazy fauny. 
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.