Zjazd pontonem z Wielkiej Krokwi w Zakopanem

Zjazd ze skoczni Wielka Krokiew w Zakopanem to jedyny taki zjazd w Europie. Tutaj każdy może zjechać ze spadu skoczni. Są trzy poziomy startu, z najniższego mogą zjeżdżać dzieci już od 7 roku życia. Najwyższy poziom to prędkość zjazdu między 90 a 100 km/h. To robi wielkie wrażenie i wywołuje ogromną adrenalinę. Każdy uczestnik dostaje Certyfikat zaliczenia zjazdu z Wielkiej Krokwi. Skoki narciarskie cieszą się w Polsce olbrzymią popularnością, szczególnie od momentu, kiedy Adam Małysz, a później Kamil Stoch zaczęli zdobywać wysokie lokaty podczas Mistrzostw Świata i zimowych Olimpiad. Tak nam się opatrzyły, że wydaje się, że to takie łatwe. Ale czy masz w sobie na tyle odwagi, by podążyć ich śladem?
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.