Zamek Czocha

Zamek Czocha to jeden z najpiękniejszych zamków na Dolnym Śląsku, ale i w całej Polsce! Ta mroczna i tajemnicza warownia jest bardzo popularna wśród turystów, wręcz uważana za "must be". To gotycka budowla, pamiętająca czasy średniowiecza, usytuowana cudnie na skale, nad rzeką Kwisą, w pobliżu miejscowości Leśna na Dolnym Śląsku, na południe od Lubania. U stóp zamku rozlewa się malowniczo Jezioro Leśniańskie, a w okolicy dostępne są kolejne zamki, np. Gryf czy Świecie. Koniecznie zajrzyj w tej strony, jeśli wybierasz się na magiczny Dolny Śląsk!
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.