Winnica Nad Jarem w Złotej

Winnica Nad Jarem w Złotej koło Sandomierza to stosunkowo młoda winnica, jak większość w okolicy. Początkami sięga 2008 roku, kiedy była odskocznią od prazy zawodowej właścicieli w Kielcach. Dzisiaj stała się już głównym zajęciem Sylwii i Mateusza Paciurów, którzy wrócili na ojcowiznę i z pasją oddają się uprawie winorośli pomiędzy sadami morelowymi, wiśniowymi i jabłkowymi. Nuty tych wszystkich roślin wyczuwa się w ich fantastycznym winie. Ich całkowicie autorski pomysł to czerwone wytrawne wino Regelt, powstałe z połączenia szczepów Regent i Zweigelt. Niejednokrotnie było ono już nagradzane w ogólnopolskich i regionalnych konkursach. Niezwykle aromatyczne z kolei jest półwytrawne białe wino Odesa ze szczepów Muskat Odeski i Muskaris. Ale to oczywiście nie wszystkie wina oferowane przez Winnicę Nad Jarem. Można je kupić na miejscu, ale też skosztować w kilku sandomierskich restauracjach, np. w Widnokręgu czy w Lapidarium.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.