Sandomierski Szlak Jabłkowy

Sandomierski Szlak Jabłkowy prowadzi po niezwykłych sadach Sandomierszczyzny. Nie od dziś wiadomo, że te okolice jabłkami stoją i jabłka sandomierskie znane są w całej Polsce. Podróż Szlakiem Jabłkowym pozwala dotrzeć do ciekawych i unikatowych miejsc, w których poznasz smaki regionu, ale zdecydowanie nie tylko. Cały Szlak bowiem podzielony jest tematycznie na "apetyczny", "artystyczny", "agroturystyczny" i "winiarski". Jak łatwo się domyślić, poszczególne obiekty na Szlaku oferują zróżnicowane usługi, nawiązujące do tych nazw. W poszczególnych miejscach na szlaku lub w Informacjach Turystycznych można zaopatrzyć się w mapę po Szlaku, która ułatwia dotarcie do kolejnych obiektów, a jest ich około 40. Poznaj wybrane obiekty Sandomierskiego Szlaku Jabłkowego!
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.