Wieża Sky Walk w Świeradowie Zdroju

O Świeradowie Zdroju na Dolnym Śląsku zrobiło się w Polsce ostatnio bardzo głośno, a to za sprawą nowej wieży widokowej ze ścieżką w chmurach, jaka tam powstała. Oczywiście mowa o wieży widokowej Sky Walk - największym projekcie tego typu w Polsce na ten moment. Otwarcie wieży nastąpiło w czerwcu 2021 roku i od razu wieża zasłynęła wśród turystów i szybko się nimi zapełniła. Budzi wiele emocji, nie wszystkim podobają się takie konstrukcje w górach, ale to tylko przysporzyło jej popularności. My bardzo lubimy wieże widokowe i nowoczesne atrakcje turystyczne, toteż chętnie ją odwiedziliśmy, by poznać jej uroki, tym bardziej, że wieża Sky Walk w Świeradowie została w 2021 roku Zwycięzcą naszych Top Atrakcji!
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.