Skit w Odrynkach

Skit w Odrynkach na Podlasiu to jedyna prawosławna budowla tego typu w Polsce! Ale co oznacza słowo skit? Skit to nic innego, jak odosobniona pustelnia dla mnichów, którzy pragną prowadzić surowsze życie i opuszczają monaster czyli klasztor, przenosząc się do skitu właśnie czyli do pustelni, zwykle założonym na odludziu, by żyć w zgodzie z naturą i głównie w oparciu o swoją pracę. Polecam Ci gorąco to miejsce, niezależnie od tego jaka jest Twoja religia, bo to jest naprawdę magiczny zakątek Podlasia, który przenosi do zupełnie innego świata. Zobaczysz tu niecodzienne warunki życia, nacieszysz się przyrodą, a ponadto skosztujesz ciekawej herbaty ziołowej. Różne ziołowe mieszanki możesz też zakupić na miejscu.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.