Park Miliona Świateł Zabrze

Park Miliona Świateł w Zabrzu powstał na terenie Leśnego Kąpieliska MOSIR przy ulicy Srebrnej 10. To kraina Królowej Śniegu, bardzo bajkowa, jak się okazuje. Jak w każdym ogrodzie światła, zmieniłam się tutaj w małą dziewczynkę, która dała się oczarować tym wszystkim światełkom i kolorom. A pod tym względem Królowa Śniegu w Zabrzu jest wyjątkowa, bo tu możesz wejść cały w ten świat, bez ograniczeń, zanurzyć się w dziecięcą falę radości. Instalacje są nieogrodzone, można je obejść dookoła, a nawet wejść do środka :) Na każdym kroku, na obszarze 220.000 metrów kwadratowych, wołają kolory i piękne instalacje. 
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.