Pałac Ławica i Folwark Szyfrów

Pałac Ławica to bardzo ciekawe miejsce położone w sercu Kotliny Kłodzkiej - w malowniczej okolicy nad brzegiem Nysy Kłodzkiej. Blisko stąd do sporego i atrakcyjnego Kłodzka, ale w samym pałacu i jego najbliższej okolicy panuje błoga cisza i sielankowy spokój. Dojazd do Pałacu Ławica nie sprawi problemu, a czekają tu nie tylko apartamenty w secesyjnym pałacu w stylu szwajcarskim z XIX wieku, ale również niesamowite atrakcje, bardzo ciekawy i zarazem tajemniczy Folwark Szyfrów oraz pasjonujące spływy pontonowe i kajakowe Nysą Kłodzką, słynnym Przełomem Bardzkim.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.