Pałac Kamieniec

W bardzo zacisznej, a przy tym pięknej okolicy, w sercu Kotliny Kłodzkiej, zagubił się Pałac Kamieniec - cudowna miejscówka, która zrobiła na mnie kolosalne wrażenie i gorąco polecam Wam również odwiedzić ten urokliwy zakątek. Na pewno nie będziecie zawiedzeni! W unikatowo pięknych wnętrzach kryje się restauracja z wykwintnymi daniami i hotel, ale pałac jest też w określonych dniach i godzinach udostępniony do zwiedzania. Już spacer po obejściu daje wiele radości, tym bardziej, że rozciąga się stąd śliczny widok na okolicę i dolnośląskie szczyty.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.