Madohora

Madohora to nazwa szczytu (910 m n.p.m.) wznoszącego się w pobliżu Łamanej Skały oraz nazwa rezerwatu przyrody, powstałego na terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Małego. Rezerwat obejmuje partie szczytowe oraz zbocza właśnie Madohory i Łamanej Skały (929 m n.p.m.), górującej ponad Ślemieniem i Andrychowem. Często te dwa szczyty są postrzegane jako jeden, bo leżą blisko siebie. Łamana Skała nie oferuje widoków, bo jest zalesiona, ale nieco poza szlakiem na Madohorze znajdziesz ładny punkt widokowy. W okolicy szczytów Madohora (Mlada Hora) i Łamana Skała występują ciekawe skałki, zbudowane głównie w piaskowców i zlepieńców. Prowadzi w okolicy nawet Szlak Skałek.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.