Jezioro Nakło Chechło

Jezioro Nakło Chechło, popularnie nazywane Chechłem, to piękny zalew na Śląsku, idealny na spacery poza sezonem, zaś latem niezwykle atrakcyjny, ale i przy okazji tłumny. Już wiosną w cieplejsze dni zapełniają się plaże i deptak prowadzący wokół jeziora. Zimą natomiast jest cicho i spokojnie i można poczuć prawdziwy urok tego miejsca. Zalew Nakło Chechło rozlewa się niemal przy trasie Tarnowskie Góry - Miasteczko Śląskie, nieco od niej na wschód. 
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.