Bacówka nad Wierchomlą

Bacówka nad Wierchomlą w Beskidzie Sądeckim to prawdziwie magiczne miejsce w górach, takie z marzeń i snów. Jeśli chcesz uciec przed światem, ale po prostu naładować baterie po ciężkim tygodniu, wybierz się tutaj na wyjątkowy weekend albo chociaż jednodniową wędrówkę. Takie momenty potrafią oczyścić i ukoić nerwy. Bacówka PTTK nad Wierchomlą im. Stanisława Nowaka to górskie schronisko turystyczne PTTK znajdujące się w paśmie Jaworzyny Krynickiej. Największym atutem tego miejsca jest jego położenie, bowiem Bacówka nad Wierchomlą stoi na rozległej polanie, której stoki opadają do doliny Wierchomli Małej otwierając przepiękne widoki na pasmo Radziejowej oraz na Tatry. To wspaniałe miejsce, wolne od tłumów, za to z cudnym oknem na świat. Dosłownie oknem, bo oszklony taras bacówki właśnie na ten widok jest skierowany. Ja jestem tym miejscem oczarowana i polecam również Tobie je poznać, by zachwycić się jego pięknem i spokojem. Tłumów tutaj nie było, za to czekał stół na zewnątrz, przy których można było odpocząć lub coś zjeść, podobnie, jak w samej bacówce.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.