Sławków

Sławków to zaciszne, a przy tym historyczne miasteczko położone w województwie śląskim, na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Ulokowane jest pomiędzy Olkuszem a Dąbrową Górniczą, na prawym brzegu Białej Przemszy. Zaciszna atmosfera, ciekawe zabytki i ładne kładki nad bagnami sprawiają, że to świetne miejsce na wypad w powolnym tempie. Dodatkowo Sławków leży na szlaku Św. Jakuba. Przechodzi tędy Via Regia, o czym informują znaczki z charakterystyczną muszlą.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.