Giżycko

Giżycko leżące w samym sercu Mazur, w centralnej części województwa warmińsko-mazurskim, to jeden z głównych portów na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, chętnie odwiedzany przez wodniaków i nie tylko. Giżycko usytuowane pomiędzy niezwykle malowniczymi i popularnymi jeziorami - Mamry i Niegocin, stanowi niezwykle atrakcyjny ośrodek turystyczny i wypoczynkowy. Dlatego też Giżycko to swoista stolica Mazur, nazywana polską stolicą żeglarstwa. 
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.