Elbląg

Elbląg założony przez Krzyżaków jeszcze w 1237 roku, to dziś cudowne miasto, stanowiące północny kraniec województwa warmińsko-mazurskiego. Ale nas oczarowało to miasto! Fantastycznie utrzymane, robi naprawdę niesamowite wrażenie, choć czasy wojenne go nie oszczędziły i zostało okrutnie potraktowane przez Armię Czerwoną w 1945 roku. Jako miasto hanzeatyckie, od razu przypomniało mi mój ukochany Gdańsk, z tym że Elbląg nie niesie ze sobą tylu zabytków, bo został mocno pokaleczony.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.