Zoo Safari Borysew

Ogród Zoologiczny w Borysewie to wyjątkowa miejscówka, w której staniesz oko w oko z dzikimi zwierzętami z całego świata! W Zoo Safari Borysew spotkasz około 500 zwierząt z 5 kontynentów, reprezentujących 90 gatunków. Szczególnie mocno zaznaczają się tutaj przedstawiciele Czarnego Lądu, wśród których prym wiodą najbardziej pożądane i unikatowe białe lwy. Ale na turystach i na mnie ogromne wrażenie robią też potężne białe tygrysy bengalskie!
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.