Zbiornik Jeziorsko

Zbiornik Jeziorsko to ciekawe miejsce na letnie wojaże, krótsze i dłuższe. To jeden z czterech największych sztucznych zbiorników w Polsce, o pojemności ponad 40 km kwadratowych. Masz tu do dyspozycji ponad 200 mln metrów sześciennych wody! Jeśli więc chcesz zaznać kąpieli wodnych i słonecznych, na piaszczystej plaży, albo popływać na sprzęcie wodnym, bez tłumów, za to na wielkiej wodzie, to nie musisz jechać na Mazury. Wystarczy wybrać się nad Jeziorsko rozlewające się na granicy województwa łódzkiego i wielkopolskiego, pomiędzy miastem Wartą na południu, a miejscowością Skęczniew na północy.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.