Zamek Henryka w Marczycach

Zamek księcia Henryka znajduje się na Górze Grodna w Marczycach koło Staniszowa. Tak dokładniej stoi on na granicy miejscowości Marczyce i Sosnówka, niedaleko Staniszowa, w gminie Podgórzyn, 9 km od Jeleniej Góry, na terenie Wzgórz Łomnickich, których Góra Grodna (506 m n.p.m.) jest najwyższym wzniesieniem. Z pewnością warto wspiąć się na zamek będąc w okolicy, bowiem to cudna miejscówka, ze ślicznym widokiem, a do tego od niedawna zamek jest ładnie wyremontowany i oferuje przyjemny spacerek w lesie, z czystym powietrzem i w bliskości natury!
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.