Wieża widokowa w Krynicy Zdroju

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju ze ścieżką w koronach drzew to pierwsza taka atrakcja w Polsce! Powstała w 2019 roku i jest unikatowa. To wspaniały obiekt, jakiego brakowało w Polsce, od kilku już bowiem lat podobne wieże widokowe powstawały u naszych południowych sąsiadów - w Czechach i na Słowacji i to tam ruszali polscy turyści chcący zakosztować adrenaliny i cudnych widokowych wrażeń na wieżach widokowych. Teraz jest to możliwe również w Polsce, ponieważ w Krynicy stanęła pierwsza taka wieża widokowa w Polsce! Ta unikalna konstrukcja drewniana znajduje się na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena, na wysokości około 890 m n.p.m., na stoku Drabiakówki, wśród lasów pasma Jaworzyny Krynickiej. Od samego początku wieża widokowa w Krynicy przyciąga wielu turystów z całej Polski.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.