Skrzyczne w Beskidzie Śląskim

Skrzyczne to najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego o wysokości 1257 m n.p.m., leżący w całości w Polsce. Turyści bardzo chętnie sięgają po ten szczyt i to z kilku powodów. Po pierwsze jest widokowy, roztaczają się z niego cudne panoramy, szczególnie gdy zmierza się na przykład z Baraniej Góry, ale nawet podążając najprostszym i najkrótszym szlakiem z centrum Szczyrku również możesz liczyć na piękne widoki. Zdobywając Skrzyczne zimą jest trochę ekstremalnie, warto mieć wtedy raczki, bo miejscami jest lód na szlaku i bardzo gładki śnieg.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.