Skrzyczne w Beskidzie Śląskim

Skrzyczne to najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego, o wysokości 1257 m n.p.m. Leży w całości w Polsce. Turyści bardzo chętnie sięgają po ten szczyt i to z kilku powodów. Po pierwsze jest bardzo widokowy. Roztaczają się z niego cudne panoramy, szczególnie gdy zmierza się na przykład z Baraniej Góry. Również idąc najprostszym i najkrótszym szlakiem z centrum Szczyrku, możesz liczyć na piękne widoki. Zdobywanie Skrzycznego zimą jest trochę ekstremalne. Warto mieć wtedy raczki, bo miejscami jest lód na szlaku i bardzo gładki śnieg. Zobacz nasze zimowe wejście!
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.