Rezerwat Łężczok w Raciborzu

Rezerwat Łężczok jest bardzo cenny przyrodniczo, a przy tym to niezwykle malowniczy zakątek o powierzchni ponad 400 ha. Powstał niedaleko Raciborza, dosłownie za jego rogiem, w granicach Parku Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich. Cystersi już wieki temu budowali tu stawy rybne, zachowane do dziś. Od 1957 roku chroni się tutaj wielogatunkowy las łęgowy, aleję drzew zabytkowych oraz starorzecza rzeki Odry. 
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.