Plaża w Międzyzdrojach

Plaża w Międzyzdrojach jest uznawana przez turystów za jedną z najwspanialszych i najpiękniejszych nie tylko nad Bałtykiem, ale nawet na świecie. W ostatnich latach poszerzona, jest piękna, a miękkość i kolor piasku sprawiają, że chce się na nim leżeć :) Plaże przy molo i na pobliskich zejściach w sezonie bywają pełne, ale nigdy na tyle, by nie znaleźć miejsca dla siebie :) A jeśli nie lubisz kolorowych parawanów, bawiących się dzieci i ogólnie tłumów, to polecam Ci plażę przy Porcie w Międzyzdrojach. To bardzo urokliwe miejsce, przypominające mi ulubioną plażę Orłowską, tylko stanowi jej lustrzane odbicie - po lewej stronie jest molo, po prawej wysoki, malowniczy klif, zaś przed sobą już tylko otwarte morze, mewy chętnie korzystające z karmienia i falochrony. Są też kolorowe kutry rybackie, przywożące każdego ranka świeżą rybę, którą na miejscu można zjeść w jednej z kilku smażalni, albo też kupić kawałki ryby wędzonej. Tutaj nigdy nie ma tłumów, a jeszcze mniej turystów rozkłada się na plaży po prawej stronie od Portu czyli posuwając się w stronę Kawczej Góry, warto to wykorzystać i cieszyć się urokami zacisznej, cudnej plaży. Na pewno Cię ona zachwyci! Nas zachwyciła i każdego wieczora, po zwiedzaniu, wracaliśmy tutaj!
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.