Park Przygód Górecznik w Antoninie

Rodzinny Park Przygód i Edukacji Górecznik to największy park rozrywki dla całych rodzin w południowej Wielkopolsce. Ulokowany jest w malowniczo położonej gminie Przygodzice, nad stawem Górecznik, wśród lasów oraz łąk, z których wypływa najbardziej leniwa polska rzeka Barycz. Obiekt położony wzdłuż granicy obszarów objętych ochroną Natura 2000 słynie przede wszystkim z karczmy rybnej, w której serwowane są dania z ryb słodkowodnych i morskich, strefy rozrywki z atrakcjami dla najmłodszych, zagrody ze zwierzętami oraz hotelu z trzydziestoma pokojami. Karczma Górecznik słynie z doskonałego jedzenia oraz z rzemieślniczych lodów wytwarzanych na miejscu.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.