Park Narodowy Ujście Warty

Park Narodowy "Ujście Warty" to jeden z najnowszych parków narodowych w Polsce, utworzono go w 2001 roku, ale już  w 1977 roku te tereny będące cenną ostoją ptaków wodnych i błotnych w Polsce oraz jednym z najważniejszych obszarów podmokłych w Europie został objęty ochroną Międzynarodowej Konwencji Ramsar. Malowniczy krajobraz Parku to przede wszystkim siedliska łąkowe, poprzecinane gęstą siecią kanałów i starorzeczy oraz zarośla wierzbowe. Środkiem Parku przepływa meandrująca rzeka Warta - trzecia rzeka w Polsce pod względem długości, dzieląca Park na część północną - tzw. Polder Północny oraz południową, położoną w obrębie Kostrzyńskiego Zbiornika Retencyjnego.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.