Osiedle Zandka w Zabrzu

Osiedle Zandka w Zabrzu to dawne osiedle robotnicze, które powstało w latach 1903-22, dla pracowników pobliskiej huty Donnersmarcka. Znajduje się ono przy ulicy Krakusa i Stalmacha, na tzw. Małym Zabrzu. To wyjątkowe miejsce, z jednej strony nieco zaniedbane, a z drugiej bardzo klimatyczne. Gdyby odnowić stojące tu domy, zachwyciłyby niejednego turystę, bo uroku odmówić im nie można! To zdecydowanie jedno z najpiękniejszych osiedli robotniczych na Górnym Śląsku!
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.