Ogród Bajek w Beskidzie Śląskim

Ogród Bajek w Brennej to cudne miejsce, które znajdziesz przy Chacie Grabowej. To jest na czarnym szlaku, biegnącym z Brennej na Grabową, na stoku szczytu Grabowa właśnie, w Beskidzie Śląskim. Ogród roztacza się na terenie schroniska Chata Grabowa i jest niezwykle piękny oraz zadbany. A skąd wziął swoją nazwę? W Ogrodzie stoją tu i ówdzie drewniane rzeźby rodem z baśni. Prezentują postaci z dawnych legend przekazywanych ustnie na tych terenach.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.