Muzeum Oscypka Zakopane

Muzeum Oscypka Zakopane to wyjątkowe i klimatyczne miejsce, znajdujące się na obrzeżach miasta, dokładnie naprzeciw Aqua Parku. Tutaj na żywo możesz zobaczyć, jak powstaje najsłynniejszy góralski ser czyli oscypek. Prawdziwy baca robi go na Twoich oczach, opowiadając zarazem o ciekawych zwyczajach i tradycjach pasterskich. Dowiesz się tutaj, skąd pasterze wzięli się pod Tatrami, a także zobaczysz różne tradycyjne sprzęty pasterskie. Poznasz też prawdziwe informacje o oscypku i innych podhalańskich serach. Wszystko ma formę prezentacji z czynnym udziałem turystów, można pytać i swobodnie się zachowywać. Na zakończenie każdy może sobie sam, własnoręcznie zrobić serek, który zabierze ze sobą.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.