Multimedialne Muzeum Trzęsacza

Multimedialne Muzeum Trzęsacza to fantastyczna atrakcja, która potrafi zaskoczyć, bowiem niepozornie wyglądające muzeum z zewnątrz, w środku niesie niezwykle ciekawe treści i przenosi w czasie. Znajduje się ono w centrum niewielkiego Trzęsacza, na deptaku prowadzącym do słynnych ruin gotyckiego kościoła na klifie. Trzęsacz to popularne miasteczko na zachodnim wybrzeżu, usytuowane na 15 południku, który wyznacza czas środkowo-europejski. Znane jest głównie właśnie z ruin kościoła, ale zdecydowanie warto zajrzeć i do Muzeum - dawnego Muzeum Historii Trzęsacza na 15 południku, które zyskało nową, multimedialną odsłonę!
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.