Mandoria

Mandoria to kolorowy i piękny park rodzinnej rozrywki, stworzony pod dachem, przy sporym centrum handlowym Ptak w Rzgowie pod Łodzią. Fakt ten przełożył się na tematykę Parku, bowiem całość oparta jest na wzorcu XVI-wiecznego miasta handlowego, ze sklepikami, butikiem, skarbcem i oczywiście miejscami, gdzie zapełnicie żołądki. Sercem Mandorii jest port z zatoką, gdzie można popływać łódką albo dostać się na pokład wraku wystającego z wody. Estetyka Mandorii jest na wysokim poziomie, mimo, że wszystko jest pod dachem, to gra światła i przeróżnych barw sprawia niesamowite wrażenie. Spędzisz tu z rodziną kilka godzin na świetnej zabawie, nam 5 okrążeń tarczy zegara dużą wskazówką minęło jak krótka chwila, a śmiechu było co niemiara.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.