Góra Gosań w Międzyzdrojach

Góra Gosań znajduje się 4 km na wschód od Międzyzdrojów, na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, w koronie wysokiego klifu. To najwyższe wzniesienie całego polskiego wybrzeża, o wysokości 93 m n.p.m. i zarazem świetny punkt widokowy na Międzyzdroje, Świnoujście i niemiecki Alhbeck, no i oczywiście na morze i nadmorski klif.  Wejście na punkt widokowy znajduje się przy szosie nr 102 prowadzącej z Międzyzdrojów do Kołobrzegu. Z bezpłatnego parkingu trzeba podejść pieszo około 400 metrów pod górę, przez piękną buczynę pomorską. Na szczycie stoi drewniana wiata z nazwą punktu widokowego, podobnie, jak w pozostałych punktach widokowych Wolińskiego Parku Narodowego.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.