Funzeum w Gliwicach

Funzeum w Gliwicach czyli Muzeum Światła i Koloru to nowa, wspaniała i unikatowa atrakcja na mapie Śląska. Powstała w 2022 roku, w kompleksie handlowo-rozrywkowym Europa Centralna, przy skrzyżowaniu autostrad A4 i A1, co sprawia, że dojazd jest tutaj bardzo dogodny, zarówno z Katowic, jak i z Wrocławia, a dodatkowo z wielu innych śląskich i polskich miast. Trudno w kilku słowach, jednoznacznie określić Funzeum, bo to zarówno nowoczesne muzeum, jak i świetny, rodzinny park rozrywki, w którym można bawić się do woli, w otoczeniu mnóstwa kolorów i pięknych, zaskakujących aranżacji. To bardzo modne, instagramowe miejsce, ale zarazem super plac zabaw dla dzieci. Całość jest pod dachem, w ciepłej atmosferze, co sprawia, że rodziny pokochały to miejsce już po pierwszej wizycie. Zdjęcia tutaj robią się same, więc jeśli lubisz focić, będziesz zachwycony, a jeśli do tego Twoje dzieci lubią być fotografowane, to już odnalazłeś swój mały raj :) 
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.