Biskupia Kopa w Górach Opawskich

Biskupia Kopa o wysokości 890 m n.p.m. to najwyższy szczyt Gór Opawskich leżący po polskiej stronie. Sam wierzchołek wznosi się na granicy polsko-czeskiej. Choć nie jest demonem wysokości, raczej należy do tych niskich, to znalazł się na liście Korony Gór Polski, przez co jest chętnie odwiedzany przez turystów. A do tego oferuje piękne widoki na czeskie Jesioniki, a z wieży widokowej dostępna jest jeszcze bardziej spektakularna panorama!
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!
Pierniki

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.