Bima w Tarnowie

Bima w Tarnowie to jedyny zachowany do dziś fragment Starej Synagogi w Tarnowie. Stoi przy Skwerze Starej Synagogi - to miejsce historyczne, a przy tym ładnie zrewitalizowane, z tablicami i gablotami. Synagoga w Tarnowie znajdowała się przy ulicy Żydowskiej i została zbudowana już w XVII wieku, na miejscu dawnej, drewnianej bożnicy. Przez wieki była to główna świątynia żydowska w mieście, bowiem Żydów mieszkało tutaj całkiem sporo. W 1939 roku Tarnów liczył 56 tys. mieszkańców, z czego aż 45 % stanowili Żydzi. To około 25 tys. osób.
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.