Bajka Pana Kleksa w Katowicach

Bajka Pana Kleksa w Katowicach to Centrum Kultury, Nauki i Zabawy w jednym. To jedno z najciekawszych miejsc rodzinnej rekreacji nie tylko w Katowicach, ale na całym Górnym Śląsku, otwarte całkiem niedawno, bo w grudniu 2019 roku. Bajkowy świat znany z kultowej powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa"​ udało się idealnie przenieść w dzisiejsze realia i miejsce to już stało się ulubioną miejscówką dla całych rodzin. 
Booking.com
Przesuwaj i przybliżaj mapę, by wgrać atrakcje z wybranego obszaru

Widzisz mapę noclegów serwisu rezerwacyjnego Booking.com

Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Wyszukiwarka atrakcji

Turystyczna mapa Polski

Na tej turystycznej mapie Polski zaznaczyliśmy miejscowości i atrakcje turystyczne, a także noclegi.
W lewym górnym rogu znajdziesz wyszukiwarkę miejsc oraz zaawansowane opcje wyszukiwania take jak filtry wg rodzajów czy ważności atrakcji turystycznej.

Markery pojawiają się stopniowo. Oznacza to, że jeżeli przesuniesz mapę to nowe ciekawe miejsca zostaną dograne zgodnie z aktywnym widokiem. Dodatkowo gdy bardziej przybliżysz mapę dograją się mniej popularne atrakcje.

Możesz również wyznaczyć sobie trasę dodając punkty tej trasy korzystając z opcji dostępnych po otwarciu informacji o atrakcji. Opisy wszystkich atrakcji dostępne są na naszej stronie Polskie Szlaki - polskie atrakcje.